


Spaans leren in San Miguel de Allende
Op ongeveer drie uur reizen, ten noorden van Mexico City, ligt het pittoreske stadje San Miguel de Allende. Als je geïnteresseerd bent in schitterende architectuur, Mexicaanse Fiëstas en het mañana mañana gevoel dan mag je San Miguel de Allende zeker niet overslaan. Het gehele dorp is door de Mexicaanse overheid als Nationaal Monument uitgeroepen. Dit kun je zeker terug vinden in de vele steegjes en op pleintjes.
De taalschool in San Miguel de Allende
De school is gevestigd in het centrum van San Miguel. Het doel van de lessen is het overbrengen van de Spaanse taal op een leuke en interessante manier. Doordat de groepen klein zijn wordt er veel aandacht aan iedere student besteedt.
Spaanse taalcursussen in San Miguel de Allende
In San Miguel de Allende bieden wij je de volgende
cursussen:
INDIVIDUEEL 20 => 20 uur privéles per week, 4 uur per dag
GROEP 20 => 20 uur groepsles per week, 4 uur per dag. Bij deze cursus zit ook nog voor 10 uur extra aan seminars, werkgroepen en wandelingen door San Miguel
- Groepsgrootte is maximaal 10 studenten
- Cursussen starten elke maandag
- De school is gesloten op nationale feestdagen, er zijn dan geen lessen en kunnen ook niet ingehaald worden
Accommodatie in San Miguel de Allende
Gastgezin - Volpension
Tijdens je verblijf in San Miguel de Allende kun je verblijven in een gastgezin. Bij dit verblijf krijg je drie maaltijden per dag aangeboden. De verschillende families wonen nooit verder dan 15 minuten lopen van de school.
Activiteiten in San Miguel de Allende

Er wordt door de school op maandag middag een rondleiding door San Miguel de Allende georganiseerd met een gids, op woensdagmiddag kun je deelnemen aan een les waarbij je kennis maakt met de Mexicaanse muziek en op vrijdagmiddag is er een kookles (tegen een kleine vergoeding). Daarnaast organiseert de school ook excursies voor de studenten welke in het weekend plaats vinden. Deze excursies verschillen van 1 of 2 dagen. Zo organiseren ze onder andere een bezoek aan Pozos, Dolores Hidalgo, de vele wijngaarden, je kunt de koloniale architectuur bezichtigen, de markt van de Dinsdag bezoeken, genieten van het spectaculaire landschap of een mooie wandeling maken door de bergen. Maar ook naar verschillende steden die om en rond San Miguel te vinden zijn: De stad van Guanajuato, die op een afstand van 1 uur ligt vanaf San Miguel, heeft unieke ondergrondse straten en prachtige herenhuizen.
Inclusief
- Studiematerialen
- Welkomst-tour door San Miguel de Allende
Exclusief
- Inschrijfkosten taalschool
- Boekingskosten
- Internationale retourvlucht (Deze is bij ons te boeken)
- Doorreis naar San Miguel de Allende
- Transfers
- Excursies
- Reis– en annuleringsverzekering (Deze kunt u bij Chalinga afsluiten)
- Persoonlijke uitgaven
- Bijdrage calamiteitenfonds



Naar boven